Žiaci 1. až. 4. ročníka, pomocnej a autistickej triedy si zašportovali na ihrisku SŠ.

Máj 2018

31. máj 2018 - Školský výlet do Piešťan

Posledný májový deň sme sa vybrali na školský výlet do Piešťan. Prezreli sme si expozíciu                        Balneologického múzea v budove Kúpeľnej dvorany, plavili sme sa loďou po rieke Váh okolo Vtáčieho ostrova a poprechádzali sme sa po kúpeľnom ostrove.

25. máj 2018 - Zdravotnícka súťaž "Mladý záchranár" v Trnave

Žiaci Vanesa Fúsková, Tatiana Paulíková, Miroslav Baláž, Dávid Biháry a Adrián Pavlík sa zúčastnili pod vedením pani učiteľky Mgr. Gabriely Hrušovskej zdravotníckej súťaže. Z 24 družstiev sa umiestnili na peknom 12 mieste. Blahoželáme!

23. máj 2018 Tanec bez hraníc - Piešťany

Na tanečnej súťaži Tanec bez hraníc poriadanou SŠ Piešťany získali naše žiačky Samanta Biháryová, Daniela Rafaelová, Lenka Rafaelová a Katrin Rafaelová pod vedením pani učiteľky Mgr. Kataríny Čisárovej  1. miesto v kategórii moderný tanec.

18.máj 2018 - 26. ročník súťaže "Mladý hasič" v Zámockej záhrade

Karolína Pavlíková, Róbert Berko, Dávid Biháry a Adrián Pavlík v tejto súťaži pod vedením pedagógov Mgr. Vlasty Šantavej a Mgr. Martina Tomašika obsadili v silnej konkurencii 11. miesto. Blahoželáme!

Apríl 2018

Dňa 11. 4. sa žiaci Autistickej a Pomocnej triedy A zúčastnili turistickej vychádzky do Chránenej krajinej oblasti Sedliská nad mestom Hlohovec. Pozorovali chránené rastliny: poniklec veľkokvetý a hlaváčik jarný. Deti sa tešili zo zážitkového učenia v prírode.

Marec 2018

Dievčatám Márii Oračkovej a Vanese Fúskovej boli     12. marca odovzdané ceny od kníhkupectva Martinus v hodnote 60 eur, ktoré dostali ako výhru vo výtvarnej súťaži Červené stužky v decembri 2017.

Február 2018

NÁŠ KARNEVAL 2018

December 2017

14. decembra sme sa deti z materskej školy, žiaci špeciálnej základnej školy a centra voľného času predstavili s naším programom na vianočných trhoch.

4. decembra sa Vanesa Fúsková, Mária Oračková a Samanta Biharyová zúčastnili súťaže v aranžovaní adventných vencov a vianočných svietnikov v centre voľného času Dúha.

1. decembra si žiačky našej školy - Mária Oračková a Vanesa Fúsková s pani učiteľkami Mgr. Dúckou a Mgr. Vavrovou prevzali ocenenie prvé a tretie miesto vo výtvarnej súťaži Červené stužky v Žiline.

1. decembra sa žiačky našej školy - Kristína a Monika Paulerové a Tatiana Pavlíková zúčastnili súťaže v zdobení vianočných medovníkov v centre voľného času Dúha. Medovníky Kristíny Pauflerovej boli ohodnotené v skupine dievčat, ktoré získali 3. miesto.

1. decembra sme sa zúčastnili vyhodnotenia výtvarnej súťaže "Ochranárik 2017", v ktorej naši žiaci získali v kategórii špeciálnych škôl:

1. miesto: Kristián Zachar

2. miesto: Dávid Izakovič

3. miesto: Kristián Jančo

Kristián Jančo

Novenber 2017

15. novembra sa žiaci 4. ročníka spolu s pani učiteľkou Mgr. Kupkovou zúčastnili besedy so zástupkyňou šéfredaktora časopisu Slniečko pani Ľubicou Kepštovou, ktorá prekladá do slovenčiny detské knihy a je autorkou rozhovorov so spisovateľmi detskej literatúry.

14. novembra sa naši žiaci zúčastnili výchovného koncertu o slovenských tradíciách a ľudových nástrojoch.

Október 2017

V októbri sme sa zapojili do literárno-výtvarnej súťaže "Nebuď otrok drog 4" s protidrogovou tematikou.

Zapojili sme sa aj do výtvarnej súťaže "Pohľadnica pre Červené stužky", ktorá bola organizovaná v rámci 11. ročníka kampane Červené stužky.

24. október 2017

V tento deň žiaci 1. - 4. ročníka a žiaci pomocných tried navštívili Hasičskú stanicu v Hlohovci.

22. marec 2017 - Bytča

"Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a civilnej ochrany" - výtvarná súťaž - národné kolo

Kategória ŠZŠ:

2. miesto - Vanesa Fúsková

1. december 2016 - "Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a civilnej ochrany" - výtvarná súťaž

27. máj 2016 - Zdravotnícka súťaž "Mladý záchranár" v Trnave

Naši žiaci Sabína Fúsková, Erika Paulíková, Viera Vašková, Mário Gažo a Adrián Pavlík sa umiestnili v súťaži na 10. mieste z 22 družstiev pod vedením pani učiteľky Mgr. Železníkovej.

24. máj 2016 - "Tanec bez hraníc"  Piešťany

Tanečnej súťaže sa zúčastnili žiačky Lenka Horváthová, Erika Pavlíková a Samanta Biháryová s tancom Mix dance pod vedením pani učiteľky Mgr. Čisárovej.

18. máj 2016 - XIII. ročník celoštátnej súťaže v prednese "Gaňova Tarnava"

V celoštátnom kole v Spišskej Novej Vsi získala žiačka 3. B triedy Lenka Rafaelová pod vedením pani učiteľky Mgr. Polakovičovej 2. miesto.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

13. máj 2016 - 24. ročník hasičskej súťaže "Mladý hasič"

Naše družstvo v zložení Mário Gažo, Dávid Biháry, Nikolas Ištok a Matúš Dávidek obsadilo 8. miesto z 19 zúčastnených družstiev pod vedením Mgr. Vlasty Šantavej a Mgr. Martina Tomašika.

12. máj 2016 - Súťaž "Zlatý kľúčik"

Prehliadky detskej tvorivosti sa zúčastnili deti MŠ a ŠMŠ v Empírovom divadle. Naše deti - Adrianka Mokrá, Jakubko Balabán, Nelka Machovcová, Števko Paufler a Paľko Šúry súťažili v kategórii športovo-pohybovej ako skupina s ľudovým pásmom "Okopávam kapustičku". V tej istej kategórii ako duo cvičili gymnastickú zostavu Adrianka Mokrá a Nelka Machovcová. Za obe choreografie získali 1. miesto.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

5. máj 2016 - XIII. ročník súťažnej tvorivosti žiakov špeciálnych škôl

"Príď aj ty medzi nás" v Trnave

Žiačka 3. B triedy Lenka Rafaelová pod vedením pani učiteľky Mgr. Polakovičovej získala 1. miesto.

5. apríl 2016 - Výstava výtvarných prác s udelením ceny akademickej maliarky Stanislavy Batelovej Michalčekovej v Nitre

Žiačka 3. A triedy Mária Oračková získala 2. miesto v kategórii do 10 rokov a Tomáš Malár z autistickej triedy získal 2. miesto v kategórii do 15 rokov.